1. MARCOM
    SOFTWARE
  • MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

GENEL BAKIŞ

Marcom Software, ister iPhone, ister Android ister Windows Mobile kullanıcıları olsun, tüm müşterileri için yenilikçi bir mobil deneyim oluşturmak için sürekli çaba göstermektedir. Geliştirme ekibimizle, önce mobil bir yaklaşımla, tüm müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli mobil çözümler sunar.

Müşterilerimizin kullandığı her platform ve her sektör için mobil uygulamalar geliştirerek, Marcom Software, yalnızca piyasadaki en gelişmiş mobil uygulama geliştirme araçlarını entegre etmeyi amaçlamaktadır.

Ekibimizin ilerici mobil geliştirme süreci sayesinde, mobil kullanıma hazır tüm uygulamaları hızlı ve verimli bir şekilde geliştirebilirler.

Tamamen Fonksiyonel Uygulama Geliştirme

Tüm Büyük Mobil İşletim Sistemi Sürümlerine Ugun

GELİŞTİRME SÜRECİ

Herhangi bir mobil uygulamanın gelişim döngüsüne tam odaklanmak önemlidir. Danışmanlarımız, müşteri ve işletmelere, iyi geliştirilmiş bir uygulamayı Apple’ın App Store'u ve Google Play Store gibi popüler uygulama mağazalarında dağıtmak için yardımcı olur ve fikir verir.

Tüm bu araçlar bir araya getirildiğinde, işletmelerin ve müşterilerin herhangi bir mobil uygulama mağazasında dikkate değer bir varlık oluşturmalarına ve mobil kullanıma hazır tüm istemcilerle bir başarı markası oluşturmasına yardımcı oluyoruz.