1. MARCOM
    SOFTWARE
  • E-TİCARET GELİŞTİRME PLATFORMU

HER İŞ İÇİN BİR ÇÖZÜM

Marcom Software'deki ekibimiz, hem B2C'nin hem de B2B'nin ihtiyaçlarını karşılayan tam bir entegre platform geliştirmeye ve sunmaya çalışmaktadır. Dijital pazarlama stratejilerimiz ile müşterilerimize ve işletmelere pazarda başarılı olabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm araçları sunar.

Basit ancak esnek bir çözümle, işletmelerin başarılı perakendeciler olarak ortaya çıkmasına ve farklı sistemleri koruma ihtiyacını azaltmasına yardımcı olur.

BÜTÜNLEŞTİRME

Birçok perakendecinin hedefi, tüm e-ticaret kanallarını işlerinin geri kalanıyla verimli bir şekilde entegre etmek ve müşterileri için en iyi deneyimi sağlamaktır. Çok kanallı bir e-ticaret platformuyla, müşteriler herhangi bir platformla etkileşimde bulunursa perakende deneyiminin merkezinde yer alır.

Geliştiricilerimiz, herhangi bir işe başladıklarında, farklı müşterileri hesaba katarak, tüm kanallarda kesintisiz ve akıcı bir deneyim sağlama yeteneğine sahip bir e-ticaret platformu oluşturmak için Magneto ve WordPress gibi teknolojileri kullanmaktadır.