1. MARCOM
    SOFTWARE
  • WEB UYGULAMA GELİŞTİRME

Sistem Geliştirme Yaşam Döngüsü (SDLC) sistem analizcilerimiz tarafından bir bilgi sistemi geliştirmek için kullanılan bir süreçtir.

Marcom Software'de biz güzel, sağlam ve özelleştirilebilir iş çözümleri geliştiriyoruz. Ancak, bizim için amaç yalnızca herhangi bir web sitesi ya da uygulama geliştirmek değil, müşterilerimizin bize geri göndermelerini engelleyen, akıcı ve işlevsel bir kullanıcı deneyimi yaratmak.

Müşterilerimize yeni web siteleri ve web uygulamaları geliştirirken, yalnızca fikirleri gerçeğe dönüştürmek için sadece piyasadaki en gelişmiş ve modern teknolojilere güveniyoruz. Yetenekli geliştiricilerden oluşan ekibimizle, HTML5, CSS3, WordPress, PHP, JavaScript ve Laravel Framework gibi çarpıcı ve işlevsel web uygulamalarının tasarlanmasına yardımcı olan çalışanlar bulunmaktadır. Ancak, herhangi bir boyutta bir işletme ile çalışırken, en önemli ilkenin, kullanıcıların ürünle nasıl etkileşimde bulunacağını ve aynı zamanda kullanıcı etkileşimini ve işlevselliğini en üst düzeye çıkarmak için uygulamayı nasıl geliştireceğini anlamak olduğunu biliyoruz.

Hem İşletmelerde hem de Müşterilerimizde Sorunsuz Bir Deneyim Yaratmak için Güzel Kullanıcı Arabirimi ve UX Tasarımları Geliştiriyoruz.

Herhangi bir bireysel kullanıcı için eksiksiz bir dijital deneyim, herhangi bir tasarımın mikro ve makro detaylarıyla başlar. Her şey bir müşterinin bir işletmenin web sitesine ya da çevrimiçi perakende platformuna inandığı anda başlar; buradaki verimlilik ve etki her zaman en öncelikli konulardır. Bizim için web ve UI tasarımları, bir işletmenin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamakla başlar ve herkes için ideal bir deneyim yaratır.

Kullanıcı arayüzü, dünya genelinde bir işletmenin markasını ve ürünlerini deneyimleyebileceği bir pencere olarak düşünülebilir. Missisystems Business Solutions, müşterileri herhangi bir dijital platform veya ürünle birleştiren güçlü bir kullanıcı arayüzü oluşturmaya ve dağıtmaya yardımcı olur. Ayrıca, bir müşterinin mobil uygulaması veya web uygulaması için istisnai bir UI oluşturmanın etkisini anlıyoruz.

Satış ve pazarlamadan müşteri katılımına kadar, herhangi bir uygulamanın UI'si çok geniş bir etki yaratır. Sonuç olarak, kapsamlı bir temel araştırma yürütüyoruz ve memnuniyet verici bir deneyim sunmamızı ve uygulamamızı sağlayan en yüksek tasarım süreçlerini takip ediyoruz.

KAVRAMLAR

YAZILIM GELİŞTİRMENİN İLK ADIMI

Müşteriler, fikirleri ve önerileri ile bize yaklaşınca, uzman stratejistlerimiz ve analistlerimizin iş süreci başlar.

UI ve UX

KULLANICI ARAYÜZÜ ve DENEYİMİNİN ÖNEMİ

İşlevsel bir yazılım tasarlamanın anahtarı sadece estetiğin ötesine bakmak değil, aynı zamanda da en iyi deneyimi sunmaktır.

GELİŞTİRME

THIS IS AN EXAMPLE OF BOX SUBTITLE

Ekibimizdeki tecrübeli geliştiriciler, doğru teknolojiyi mükemmel bir çözüm için kullanıyor ve entegre ediyor.

ÜRÜN LANSMANI

HAZIR ÜRÜNÜN TANITILMASI VE PAZARLANMASI

Bir dizi titiz testin ve bir dizi kalite güvencesinin tamamlanmasının ardından uzmanlarımız ürünü dağıtmaktadır.